“Гібридна сонячна електростанція для ОСББ: успішний старт у День енергетика”
22 грудня 2023 року, у День енергетика, у будинку ОСББ по вулиці Градинська, 11, запустили першу чергу гібрідної сонячної електростанції.
Цей проєкт був реалізований за програмою 70/30 КП «Група впровадження проекту з енергозбереження», коли 30% вартості проєкту оплачують мешканці будинку, а 70% — міський бюджет.
Проєкт передбачає встановлення сонячних панелей і гібрідних інверторів загальною потужністю 15 кВт та резервних аккумуляторів 20 кВт.
Сонячна станція забезпечуватиме резервне живлення обладнання станції водопостачання, ІТП та освітлення МЗК будинку.
Дякуємо всім, хто долучився до цього проєкту, це був цікавий досвід для нашої компанії.




